Instytut Analiz

Monitor Rynku Nieruchomości

MRN.pl pobiegł do Igrzysk Europejskich

[]

16 października w Krakowie przy wspanialej pogodzie, Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości wziął udział, w zorganizowanym wspólnie z 8. Cracovia Półmaratonem Królewskim, biegu na 5 km pod hasłem „Biegiem do Igrzysk”. Dzięki tej imprezie uczestniczyliśmy w przygotowaniach do przyszłorocznych Igrzysk Europejskich, które oficjalnie rozpoczną się 21 czerwca 2023 roku w Krakowie. 

Wyposażeni w profesjonalne stroje biegowe, drużynę Instytutu reprezentowali: Piotr Krochmal, Jarosław Strzeszyński, Ewelina Wójciak, Katarzyna Karlińska –Wróbel, Tomasz Lehman, Zbigniew Kostarczyk, Paweł Płonka i Jarosław Zygmunt.

Wspólna rozgrzewka oraz mobilizacja przedstartowa wśród członków naszej drużyny była przyczynkiem do zaciętej rywalizacji z innymi uczestnikami na trasie. Dzięki wspólnej zespołowej energii oraz w doskonałej atmosferze towarzyszącej takim imprezom, cały zespół biegaczy MRN-u, przy gorącym dopingu kibiców, przeciął linię mety na hali Tauron Areny w Krakowie. 

Po pokonaniu trasy 5 kilometrów mogliśmy się poczuć jak sportowcy szykujący się do Igrzysk, a drużynowa atmosfera wzmocniła nasze relacje koleżeńsko – zawodowe i była przyczynkiem do nowej MRN-owej tradycji biegowej. Na pewno zobaczymy się w tym samym miejscu za rok. 

Dołącz do nas !

Zbigniew Kostarczyk

Logowanie do strefy członków