Instytut Analiz

Monitor Rynku Nieruchomości

Złote Sokoły 2022

[]

Na zaproszenie Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie w dniu 23 września 2022 Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości gościł  w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, gdzie miała miejsce jubileuszowa — X Gala Nagród SBDiM.

Prezes Instytutu Piotr Krochmal, jako członek Sądu Konkursowego oraz Zbigniew Kostarczyk reprezentowali Instytut MRN na tej cyklicznej imprezie, gdzie wręczono Nagrody SBDiM im. Jacka Michalskiego oraz wyłoniono zwycięzców konkursu o tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2022 i nagrodę Złotego Sokoła.

Ogłoszenie werdyktu poprzedzone było multimedialną prezentacją inwestycji        zgłoszonych do Konkursu oraz okolicznościowymi wystąpieniami m.in. wiceprezydenta  Krakowa Jerzego Muzyka. 

Krakowski klimat uroczystości wzmocniła swym artystycznym występem Katarzyna Chlebny, śpiewając w minirecitalu utwory Kory Jackowskiej i zespołu Maanam, a po oficjalnej części goście zostali tradycyjnie zaproszeni na uroczysty bankiet, na którym mieli okazję do niekończących się rozmów na temat aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i perspektyw nadchodzącego okresu.

Zbigniew Kostarczyk

Logowanie do strefy członków