Instytut Analiz

Monitor Rynku Nieruchomości

Zakopane – Kielo za te hale?

Tak wygląda rynek mieszkaniowy na Podhalu. Liderem cenowym jest Zakopane, a tuż za nim Białka Tatrzańska. Według rzeczoznawcy majątkowego i analityka rynku Marka Suchodół, to nie koniec wzrostów cen na podhalańskim rynku mieszkań.

Co nas czeka w 2024 r. na rynku mieszkań?

Na te i inne pytania odpowiedzieli: prof. UEK dr hab. Michał Głuszak oraz analitycy Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości: Piotr Krochmal i Ewelina Wójciak. W filmie Prof. Michał Głuszak wskazuje na wyniki badań popytu mieszkaniowego w Krakowie, zrealizowanych przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl, we współpracy ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań.

Popyt i preferencje mieszkaniowe w Krakowie 2024

Badania popytu mieszkaniowego w Krakowie dotyczące nowych inwestycji mieszkaniowych zostały zrealizowane przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl, we współpracy ze Stowarzyszeniem Budowniczych Domów i Mieszkań w czwartym kwartale 2023 r. Badaniami objęto klientów Targów omów i Mieszkań, które odbyły się w dniach 18-19 listopada 2023. Była to 15 edycja badania ankietowego realizowanego w Krakowie. […]

Logowanie do strefy członków