Rzeczoznawcy » Maria Bogdani

Maria Bogdani

Maria Bogdani
Wycena i Obsługa Nieruchomości Maria Bogdani
31-071 Kraków
ul. Św. Agnieszki
tel: 12 425 27 27 , kom: 601 531 513

Rzeczoznawca majątkowy,  inżynier budownictwa i historyk sztuki, analityk i doradca rynku nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, biegła sądowa w zakresie szacowania nieruchomości, arbiter Komisji Arbitrażowej przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, w latach  2012 – 2015 wiceprezes Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl. Od roku 1992  prowadzi firmę Wycena i Obsługa Nieruchomości Maria Bogdani.

Autorka kilkuset wycen i analiz rynku nieruchomości,  szeregu artykułów  branżowych i publikacji dotyczących rynku nieruchomości oraz kilkudziesięciu wystąpień na szkoleniach i konferencjach dotyczących zagadnień rynku nieruchomości. Specjalizuje się w wycenach nieruchomości zabytkowych i hotelowych, w wycenach i adaptacjach kamienic, pałaców, dworów  oraz w  wycenie mienia zabużańskiego.

 

 


Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Maria Bogdani Maria Bogdani
Rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa i historyk sztuki, analityk i doradca rynku nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, biegła sądowa w zakresie (...) »

Partnerzy Instytutu MRN