Oferta Instytutu » Usługi ekspertów ds. likwidacji szkód

Usługi ekspertów ds. likwidacji szkód

Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl został założony przez zespół doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości w celu analizy i badań rynku. W ramach rozszerzania działalności i nawiązania współpracy ze specjalistami z zakresu maszyn i urządzeń, rozpoczął również wykonywanie dla towarzystw ubezpieczeniowych opracowań dotyczących likwidacji szkód.


Instytut zajmuje się likwidacją szkód ubezpieczeniowych, obsługą roszczeń i analizą ryzyka dla zakładów ubezpieczeń oraz reasekuratorów.

  • Instytut może również zaoferować usługi wyceny majątku, oceny ryzyka (dla zakładów przemysłowych, magazynów i obiektów handlowych, budynków i budowli zrealizowanych i w trakcie budowy)
  • Działania koncentrują się na obszarze małopolski i aglomeracji śląskiej, ale Instytut posiada swoich współpracowników również w innych częściach kraju
  • Zlecenia wykonywane są terminowo
  • Ubezpieczyciel otrzymuje wiarygodną ekspertyzę szkody
  • Instytut korzysta z konsultacji i wiedzy pracowników wyższych uczelni technicznych
  • Specjalizacja w szkodach dotyczących nieruchomości – szkody pożarowe, awarie budowlane, szkody wynikające z błędnego wykonawstwa

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Maria Bogdani Maria Bogdani
Rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa i historyk sztuki, analityk i doradca rynku nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami, biegła sądowa w zakresie (...) »

Partnerzy Instytutu MRN