Konferencje

Perspektywy rynku mieszkaniowego. Deweloperzy w obliczu kryzysu i ustawy deweloperskiej

VII Konferencja MRN.pl, 23 maja 2012, Hotel Garden Inn, Kraków

Konferencja poświęcona bieżącym wydarzeniom na rynku nieruchomości była już siódmą tego typu imprezą organizowaną przez Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl. Nasi eksperci, bazując na danych z kilku miast starali się odpowiedzieć na pytanie dokąd zmierza rynek mieszkaniowy oraz jakie są szanse i zagrożenia dla deweloperów stojących w obliczu kryzysu. 

Wzrost, stagnacja czy druga fala kryzysu? Analiza rynków nieruchomości w największych miastach Polski

VI Konferencja MRN.pl , 29 września 2011, Hotel Campanille, Wrocław

VI Konferencja MRN.pl pt.: "Wzrost, stagnacja czy druga fala kryzysu? Analiza rynków nieruchomości w największych miastach Polski" odbyła się we Wrocławiu. Prelegenci skoncentrowali się tym razem wyłącznie na aktualnej kondycji polskiego rynku mieszkaniowego.

Czas na inwestycje!? Perspektywy krakowskiego rynku nieruchomości oraz wybranych miast polskich

V Konferencja MRN.pl, 27 maja 2010, Hotel Kossak, Kraków

Czy mieszkania będą jeszcze tańsze, czy banki zliberalizują politykę przyznawania kredytów hipotecznych, wreszcie czy rzeczywiście kryzys już się kończy i można spokojnie rozpocząć proces inwestycyjny, a może wręcz przeciwnie, najgorsze jeszcze przed nami? Odpowiedzi na te pytania spróbowali udzielić eksperci Instytutu podczas corocznej konferencji.

Każdy kryzys kiedyś się kończy. Perspektywy krakowskiego rynku nieruchomości w analizach Instytutu MRN.pl oraz wybrane analizy z innych polskich miast

IV Konferencja MRN.pl, 4 czerwca 2009, Hotel Qubus, Kraków

Tegoroczne spotkanie poświęcone było ocenie tego co wydarzyło się na krakowskim rynku nieruchomości w ciągu ostatniego roku. Analitycy Instytutu oraz zaproszeni eksperci zaprezentowali analizy dotyczące poszczególnych sektorów rynku: mieszkaniowego, deweloperskiego, gruntów, domów, nieruchomości komercyjnych, biurowych, hotelowych, kamienic, a także podkrakowskich rynków działek i domów, na podstawie udokumentowanej historii rynku.

Inwestowanie w nieruchomości - czy to się jeszcze opłaca? Perspektywy rynku nieruchomości w Krakowie. Sytuacja na rynkach równoległych: Śląsk i Wrocław

III Konferencja MRN.pl, 28 maja 2008, Hotel Sheraton, Kraków

Po kilku latach rekordowych cen, znakomitej koniunktury nad rynkiem mieszkaniowym pojawiły się ciemne chmury. Czy korekta cen przy zwiększonej podaży mieszkań utrzyma się w tym roku, czy też pogłębią się jeszcze tendencje spadkowe? Jak długo potrwa hossa na rynkach: biurowym, hotelowym, logistycznym? Jak rozwija się rynek nieruchomości komercyjnych? W jakich segmentach rynku nieruchomości wciąż można jeszcze zarobić? Między innymi na te pytania staralno się odpowiedzień podczas III konferencji Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości mrn.pl

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Leszek Olszewski Leszek Olszewski
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (Uniwersytetu Ekonomicznego), Wydział Zarządzanie; analityk, specjalista w zakresie wycen spółek prawa handlowego, wartości (...) »

Partnerzy Instytutu MRN