Komentarz miesiąca

 • 1
  data: 23.11.2020

  COVID grawitacją dla cen mieszkań

  Po 3 kwartałach 2020 r. znaleźliśmy się w oku drugiej fali pandemii. Jakie wywoła ona skutki na krakowskim rynku mieszkaniowym można przewidzieć, będąc bogatszym o obserwacje pierwszej, wiosennej fali koronawirusa. Pierwsza fala spadła na rynek mieszkań jak grom z jasnego nieba, a mimo to nie wyrządziła mu wielkich krzywd. Zatrzymała wzrost cen, trwający od wielu lat, stabilizując go na poziome w którym pojawiła się pandemia. »

 • 2
  data: 30.04.2020

  Kupuj w czasie pandemii - potem będzie drożej

  Rynek mieszkaniowy w ostatnich latach przypominał cenowo odjeżdżający pociąg do którego wskakują goniący go pasażerowie. Ceny rosły rocznie w tempie dwucyfrowym. Szybkie decyzje zakupowe na początkowym etapie sprzedaży były najbardziej racjonalnym zachowaniem w otaczającej rzeczywistości. Potem nie było już w czym wybierać, a na wyczekanych kolejnych inwestycjach ceny były jeszcze wyższe. »

 • 3
  data: 11.07.2016

  Jak urządzić biuro, by efektywnie pracować?

  W pracy spędzamy ogromną ilość czasu. Powinniśmy pracować więc w otoczeniu przyjaznym – i nie mamy tutaj na myśli tylko przyjaznej atmosfery, którą tworzą ludzie wokół nas. Miejsce pracy – a więc nasze biurko, krzesło, regały, salki do spotkań itd. powinny tworzyć harmonijną całość. Całość, w której będziemy się doskonale czuć, a co za tym idzie – efektywnie i wydajnie pracować. Jak urządzić idealne biuro, do którego będziemy przychodzić z uśmiechem? »

 • 4
  data: 09.05.2016

  Klasyka, ekstrawagancja czy złoty środek? Style pomieszczeń najlepsze dla Ciebie

  Stojąc przed dylematem, jak urządzić wnętrza w mieszkaniu lub domu, powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, by pomieszczenia były dopasowane do nas. Sprawdź, czym charakteryzują się style klasyczne oraz nowoczesne i wybierz ten, który w stu procentach pasuje do Ciebie. »

 • 5
  data: 06.04.2016

  Żyj bezpiecznie - w jakie elementy warto zainwestować, by czuć się w mieszkaniu chronionym?

  Dom czy mieszkanie to nasza ostoja. Miejsce, w którym odpoczywamy, kumulujemy energię do działania i spędzamy czas z ukochanymi osobami. To oczywiste, że musimy czuć się tu bezpiecznie. Co zrobić, by miejsce, w którym mieszkamy, było jak najlepiej chronione? Sprawdźcie nasze porady. »

1
2
3
4
5
6

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Magdalena Biel Magdalena Biel
Rzeczoznawca majątkowy, analityk rynku nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 2001 roku. Biegły sądowy z zakresu wyceny nieruchomości. Posiada też (...) »

Partnerzy Instytutu MRN