Komentarz miesiąca

 • 6
  data: 11.07.2016

  Jak urządzić biuro, by efektywnie pracować?

  W pracy spędzamy ogromną ilość czasu. Powinniśmy pracować więc w otoczeniu przyjaznym – i nie mamy tutaj na myśli tylko przyjaznej atmosfery, którą tworzą ludzie wokół nas. Miejsce pracy – a więc nasze biurko, krzesło, regały, salki do spotkań itd. powinny tworzyć harmonijną całość. Całość, w której będziemy się doskonale czuć, a co za tym idzie – efektywnie i wydajnie pracować. Jak urządzić idealne biuro, do którego będziemy przychodzić z uśmiechem? »

 • 7
  data: 09.05.2016

  Klasyka, ekstrawagancja czy złoty środek? Style pomieszczeń najlepsze dla Ciebie

  Stojąc przed dylematem, jak urządzić wnętrza w mieszkaniu lub domu, powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, by pomieszczenia były dopasowane do nas. Sprawdź, czym charakteryzują się style klasyczne oraz nowoczesne i wybierz ten, który w stu procentach pasuje do Ciebie. »

 • 8
  data: 06.04.2016

  Żyj bezpiecznie - w jakie elementy warto zainwestować, by czuć się w mieszkaniu chronionym?

  Dom czy mieszkanie to nasza ostoja. Miejsce, w którym odpoczywamy, kumulujemy energię do działania i spędzamy czas z ukochanymi osobami. To oczywiste, że musimy czuć się tu bezpiecznie. Co zrobić, by miejsce, w którym mieszkamy, było jak najlepiej chronione? Sprawdźcie nasze porady. »

 • 9
  data: 23.02.2016

  Jak urządzić mieszkanie, by atrakcyjnie je sprzedać?

  Sprzedając mieszkanie trzeba pamiętać o tym, że jest ono produktem. Produktem, które trzeba jak najatrakcyjniej zaprezentować, uwypuklając jego zalety (a nie wady, co nie oznacza, że trzeba je ukrywać). Zanim jednak sprzedamy naszą nieruchomość, nierzadko musimy zainwestować trochę pieniędzy. Opłaci się, ale tylko wtedy, gdy zrobimy to z głową. »

 • 10
  data: 02.02.2015

  Rok 2014 – rekordowa sprzedaż w sektorze deweloperskim

  Rekordowy pod względem ilości sprzedanych mieszkań rok 2014 już za nami. Sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym w Krakowie była o 25% większa niż średnia z poprzednich lat. Czynników, które wywołały taki owczy pęd zakupowy było kilka, a ich kumulacja dała wypadkową w postaci tak dobrego wyniku. »

1
2
3
4
5
6

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Robert Zygmunt Robert Zygmunt
Rzeczoznawca majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości. Przewodniczący Komisji Opiniującej (...) »

Partnerzy Instytutu MRN