Informacje

 • 1
  data: 27.08.2020

  At Office – biura na miarę nowych potrzeb

  Bezpieczeństwo pracowników zyskuje dziś nowy wymiar i wymaga niestandardowych rozwiązań. Takie właśnie proponuje Grupa BUMA, zachęcając do krótkoterminowego najmu elastycznych powierzchni biurowych At Office w Krakowie i Wrocławiu. To biura doskonale zlokalizowane, z dogodną infrastrukturą, gdzie nowoczesność i technologia grają pierwsze skrzypce. »

 • 2
  data: 27.05.2020

  Dot Office otwiera drzwi przed nowymi najemcami

  Specjalna Strefa Ekonomiczna „Krakowski Park Technologiczny” nieustannie się rozrasta. Zagłębie krakowskich biurowców właśnie wzbogaciło się o kolejną inwestycję w kompleksie Dot Office - budynek L1. »

 • 3
  data: 06.05.2020

  Wadowicka 3 i Tertium Business Park bliskie finału

  Grupa BUMA przystąpiła do budowy trzecich ostatnich etapów zespołów biurowych: Wadowicka 3 i Tertium Business Park. Dzięki nim krakowski rynek wzbogaci się o nową przestrzeń biurową najwyższej klasy. »

 • 4
  data: 22.09.2016

  Instytut Patronem Merytorycznym III Kongresu Mieszkaniowego

  Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl został Patronem Merytorycznym III Kongresu Mieszkaniowego. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 6 października 2016 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym. »

 • 5
  data: 27.07.2015

  Reforma prawa karnego. System kontradyktoryjny – czas na biegłych o wysokich kwalifikacjach.

  Z dniem 1 lipca 2015 r. weszły w życie zmiany Kodeksu Postępowania Karnego. Zmiana ta określana jest powszechnie jako rewolucja w polskim prawie karnym. Dotychczasowy system, nazywany „inkwizycyjnym”, w którym sędzia, jako najważniejszy uczestnik postępowania w zasadzie prowadził proces dążąc do ustalenia „prawdy obiektywnej” – a więc zlecając ekspertyzy i opinie, decydując o konieczności powołania dodatkowych świadków czy też uzupełniając materiały dowodowe dostarczane przez prokuratora bądź oskarżonego, zastąpiony został przez system kontradyktoryjny. W tym systemie sędzia staje się arbitrem, który rozstrzyga „spór” pomiędzy prokuratorem i obrońcą na podstawie dostarczonych przez nich dowodów, w tym ekspertyz i opinii. »

1
2
3
4
5
6

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Piotr Mika Piotr Mika
Rzeczoznawca majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Członek założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związany od 1995 (...) »

Partnerzy Instytutu MRN