Informacje

 • 11
  data: 22.09.2016

  Instytut Patronem Merytorycznym III Kongresu Mieszkaniowego

  Instytut Analiz Monitor Rynku Nieruchomości MRN.pl został Patronem Merytorycznym III Kongresu Mieszkaniowego. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 6 października 2016 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym. »

 • 12
  data: 27.07.2015

  Reforma prawa karnego. System kontradyktoryjny – czas na biegłych o wysokich kwalifikacjach.

  Z dniem 1 lipca 2015 r. weszły w życie zmiany Kodeksu Postępowania Karnego. Zmiana ta określana jest powszechnie jako rewolucja w polskim prawie karnym. Dotychczasowy system, nazywany „inkwizycyjnym”, w którym sędzia, jako najważniejszy uczestnik postępowania w zasadzie prowadził proces dążąc do ustalenia „prawdy obiektywnej” – a więc zlecając ekspertyzy i opinie, decydując o konieczności powołania dodatkowych świadków czy też uzupełniając materiały dowodowe dostarczane przez prokuratora bądź oskarżonego, zastąpiony został przez system kontradyktoryjny. W tym systemie sędzia staje się arbitrem, który rozstrzyga „spór” pomiędzy prokuratorem i obrońcą na podstawie dostarczonych przez nich dowodów, w tym ekspertyz i opinii. »

 • 13
  data: 25.11.2014

  Nowe materiały w dziale Opinie Ekspertów

  Zapraszamy do działu Analizy / Opinie ekspertów gdzie znajdą Państwo dwa nowe artykuły dotyczące tematyki związanej z rentą planistyczną: "Danina dla gminy - renta planistyczna" oraz "Problematyka określania wartości nieruchomości na potrzeby ustalenia renty planistycznej". Autorem obu opracowań jest Ewelina Wójciak. »

 • 14
  data: 21.11.2014

  Krakowska Giełda Domów i MIeszkań

  W najbliższy weekend 22 i 23 listopada 2014 Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań zrealizuje ostatnią w tym roku edycję KRAKOWSKIEJ GIEŁDY DOMÓW I MIESZKAŃ. »

 • 15
  data: 28.02.2014

  Praskie Targi Nieruchomości

  8 i 9 marca 2014 roku odbędzie się pierwsza edycja Praskich Targów Nieruchomości. Na ten specjalny targowy weekend w Centrum Praskim Koneser wystawcy przygotowują specjalne oferty, rabaty i promocje, a organizator moc atrakcji ułatwiające zakup własnego „M” i umilających czas spędzony na targach. »

1
2
3
4
5
6

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Jarosław Czerski Jarosław Czerski
Członek założyciel Instytutu Analiz Monitor Rynku Nieruchomości, obecnie pełniący funkcję wiceprezesa, Członek Komisji Opiniującej Małopolskiego Stowarzyszenia (...) »

Partnerzy Instytutu MRN