Informacje

 • 6
  data: 20.04.2021

  Rynek biurowy w Polsce

  Choć stolica Małopolski w 2020 roku zanotowała największy przyrost powierzchni biurowej, to Katowice obecnie w budowie mają 200 tys. mkw. takiej powierzchni, podczas gdy w Krakowie jest to ok. 160 tys. mkw. W przyszłym roku albo nawet już w tym, Kraków nie będzie liderem, jeżeli chodzi o ilość oddanej nowej powierzchni biurowej. »

 • 7
  data: 20.04.2021

  Mieszkańcy będą dalej wypychani z centrum

  Rozwój inwestycji hotelowych w Krakowie postępuje intensywnie od kilku lat. Kamienice są adaptowane na obiekty noclegowo-usługowe, a mieszkańcy wypychani poza centrum. Im dalej od Rynku Głównego, tym większy jest udział budynków mieszkalnych. »

 • 8
  data: 27.08.2020

  At Office – biura na miarę nowych potrzeb

  Bezpieczeństwo pracowników zyskuje dziś nowy wymiar i wymaga niestandardowych rozwiązań. Takie właśnie proponuje Grupa BUMA, zachęcając do krótkoterminowego najmu elastycznych powierzchni biurowych At Office w Krakowie i Wrocławiu. To biura doskonale zlokalizowane, z dogodną infrastrukturą, gdzie nowoczesność i technologia grają pierwsze skrzypce. »

 • 9
  data: 27.05.2020

  Dot Office otwiera drzwi przed nowymi najemcami

  Specjalna Strefa Ekonomiczna „Krakowski Park Technologiczny” nieustannie się rozrasta. Zagłębie krakowskich biurowców właśnie wzbogaciło się o kolejną inwestycję w kompleksie Dot Office - budynek L1. »

 • 10
  data: 06.05.2020

  Wadowicka 3 i Tertium Business Park bliskie finału

  Grupa BUMA przystąpiła do budowy trzecich ostatnich etapów zespołów biurowych: Wadowicka 3 i Tertium Business Park. Dzięki nim krakowski rynek wzbogaci się o nową przestrzeń biurową najwyższej klasy. »

1
2
3
4
5
6

Wyszukaj rzeczoznawcę


Poznaj nas

Ewelina Wójciak Ewelina Wójciak
Rzeczoznawca Majątkowy, analityk i doradca rynku nieruchomości. Biegły sądowy z zakresu wycen nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 2007 r. Właścicielka (...) »

Partnerzy Instytutu MRN